HISTORICKÉ VÝSLEDKY

2015

 

67 družstev z 9 zemí

Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Norsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko

 

 

Muži 35+    
1. FKU Ovocné Báze CZE
2. Sunde IBK NOR
3. FBI Přírodní vany CZE
  Sveiva IB NOR
     
Muži 40+    
1. Wiler-Ergisen Tigers SUI
2. KCUF FIN
3. Umea City IBK SWE
  P.CA Milada CZE
     
Ženy 30+    
1. Brněnské Bohyně CZE
2. IBK Lillvreta faster and stronger than ever CZE
3. Chodičky CZE
  Ovocné Báze CZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2014

 

63 družstev z 9 zemí

Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Maďarsko, Norsko, Polsko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko

 

 

Muži 35+    
1. Sveiva IB NOR
2. Pohodový 100D CZE
3. Dynamo CZE
  IBF Offensiv Lidingo veteraner SWE
     
Muži 40+    
1. ThorenGruppen SWE
2. SONORA-Bauska LAT
3. Wiler-Ergisen Tigers SUI
  1. SC Vítkovice Oxdog CZE
     
Ženy 30+    
1. Vítkovice Selection CZE
2. Chodičky CZE
3. Ovocné Báze CZE
  Brněnské Bohyně CZE

 

 

 

 

 

 

HISTORICAL RESULTS

2013

 

63 teams from 9 countries

Czech Republic, Finland, Latvia, Hungary, Norway, Poland, Slovakia, Sweden, Switzerland

 

 

Men 35+    
1. Pixbo Wallenstam SWE
2. Black Angels CZE
3. SC Laupen SUI
  Sunde IBK NOR
     
Men 40+    
1. KCUF FIN
2. Willer-Ersigen Tigers SUI
3. SC Hattrick Brno CZE
  PoNoVo FIN
     
Women 30+    
1. Brněnské Bohyně CZE
2. Vítkovice Selection CZE
3. Ovocné Báze CZE
  Chodičky CZE

 

 

 

 

 

 

2012

 

55 teams from 10 countries

Czech Republic, Finland, Hungary, Latvia, Netherlands, Norway, Russia, Slovakia, Sweden, Switzerland

 

 

Men 35+    
1. Rot-Weiss Chur Nostalgie SUI
2. Black Angels CZE
3. Dynamo CZE
     
     
Men 40+    
1. Umea City Veterans SWE
2. KCUF FIN
3. P.CA Milada CZE
     
     
Women 30+    
1. Vítkovice Selection CZE
2. Ovocné Báze CZE
3. Herbadent CZE
     

 

 

 

 

 

2011

 

51 teams from 8 countries

Czech Republic, Finland, Hungary, Latvia, Norway, Russia, Slovakia, Switzerland

 

 

Men 35+    
1. Pro Stars FIN
2. Sveiva IB NOR
3. Pohodový 100D CZE
     
Men 40+    
1. KCUF FIN
2. TJ A-FbO Nižná SVK
3. PrivatBank LAT
     
Women 30+    
1. Herbadent CZE
2. Ovocné Báze CZE
3. Florbalová Akademie MB CZE

 

 

 

 

2010

 

43 teams from 10 countries

Czech Republic, Finland, Hungary, Latvia, Netherlands, Norway, Russia, Slovakia, Sweden, Switzerland

 

 

Men 35+    
1. HaU FIN
2. Umea City Veterans SWE
3. STS Chvojkovice-Brod CZE
     
Women 30+    
1. Tigers z JM CZE
2. PC Mladá Boleslav - Ovocné Báze CZE
3. GIF-Fighters NOR

 

 

2009

 

38 teams from 9 countries

Czech Republic, Finland, Hungary, Latvia, Netherlands, Norway, Slovakia, Sweden, Switzerland

 

 

Men 35+    
1. P.CA Milada CZE
2. Umea City Veterans SWE
3. Sveiva IB NOR
     
Women 30+    
1. VSK Medik-Ovocné Báze CZE
2. Cielavinas Armija LAT
3. Tigers SJM C CZE

 

 

2008

 

28 teams from 9 countries

Czech Republik, Finland, Hungary, Netherlands, Norway, Russia, Slovakia, Sweden, Switzerland

 

 

Men 35+    
1. Pro Stars FIN
2. P.CA Milada CZE
3. Sveiva IB NOR

 

2007

 

20 teams from 9 countries

Czech Republic, Finland, Hungary, Latvia, Netherlands, Norway, Russia, Slovakia, Sweden

 

Complete results

Men 35+    
1. Vantaa NMKY FIN
2. Umea City Veterans SWE
3. Pro Stars FIN
4. Star Dust CZE
5. Lino.LV LAT
6. P.CA Milada CZE
7. HDM Floorball Legends NLD
8. Rubene/Peri LAT
9. TJ JM Zameni Chodov CZE
10. Hupe Floorboys HUN
11.-12. Forever Young Nižná SVK
  Holmlia Innebandy NOR
13.-14. Bulldogs Brno CZE
  SSK Future Old Boys CZE
15.-16. IBK Goteborg SWE
  Torza Sorryvival CZE
17.-18. Ares HC/Top Floor HUN
  Genera RUS
19.-20. Dax Zvolen SVK
  Lhokamo CZE

 

 

2006

 

10 teams from 8 countries

Czech republic, Finland, Latvia, Netherland, Russia, Spain, Sweden, Switzerland

 

Complete results

Men 35+    
1. Pro Stars FIN
2. P.CA Milada CZE
3. Star Dust CZE
4. HC Rychenberg SUI
5. Melnie/Peri LAT
6. Latvia LAT
7. HDM Floorball Legends NLD
8. Lindome SWE
9. Spain SPA
10. General RUS